پیروزى مکزیک پرفروش نوشیدنی نوشیدنی اخبار گوناگون

پیروزى: مکزیک پرفروش نوشیدنی نوشیدنی اخبار گوناگون

امکان درمان معتادان در منزل بدون اعزام به کمپ‌ها / وزیر کشور

وزیر کشور با تاکید بر اینکه روش‌های سنتی در مبارزه با اعتیاد در کشور اثرگذاری بالایی ندارند، گفت: باید از روش‌های امتحان شده است عبور کرد و روش‌های جدید، ..

ادامه مطلب

هشدار راجع به پدیده نوزاد کارتن‌خواب

معاون مدیر جمهور در دیدار از مرکز نگهداری زنان و کودکان کارتن خواب جمعیت طلوع بی نشان ها گفت: هنگامی که زن کارتن خواب وجود دارد، باید انتظار وجود نوزاد کا..

ادامه مطلب

سرمای زیر صفر در کرمانشاه ، ورود سامانه‌ بارشی تازه به کشور از دوشنبه

فردا در نیمه غربی و در استان‌های شمالی کشور زیاد کردن دما رخ می‌دهد، همچنین روز دوشنبه در نیمه شمالی و شرق کشور زیاد کردن دما و در جنوب شرق کم کردن محسوس دما ..

ادامه مطلب

دل پر مردم سرپل ذهاب از سلفی بگیرهای زلزله

اینجا دسته دسته آدم می بینی، خیلی ها مربوط اند، خیلی ها نامربوط. دسته دسته سرباز، دسته دسته امدادگر، دسته دسته دکتر و دسته دسته داوطلب خدمت؛ همه آماده اند..

ادامه مطلب

اسامی و تصویرهای ، قـرعه کشـی مصـرف کنندگـان و مشتـرکیـن چـای گلستـان

جوایز برندگان ۵ دستگاه ماشین قرعه کشی مصرف کنندگان و مشترکین چای گلستان طی مراسمی به آنها اهدا شد. قـرعه کشـی مصـرف کنندگـان و مشتـرکیـن ..

ادامه مطلب

وزش باد شدید در بعضی مناطق کشور

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار شرکت هواشناسی ضمن اشاره به وزش باد شدید در بعضی مناطق کشور از بارش رگباری باران در شمال کشور خبر داد. وزش باد شدید..

ادامه مطلب

رونق خرید نوزاد از بعد هفت خوان سخت فرزند خواندگی

«برم فرزند بخرم راحت تره به خدا.» کمتر از 50 سال و زیاد از 40 سال سن داشت، همسرش هم همینطور. می گوید خسته شده است است و خرید یک کودک برایش کم دردسرتر از آوردن..

ادامه مطلب

5 نامزد شهرداری تهران، برنامه‌های خود را به منتخبان شورای پنجم ارائه کردند

پنج نامزد شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران برنامه‌های خود را تقدیم هیات رئیسه شورای شهر پنجم دادند.. 5 نامزد شهرداری تهران، برنامه های خود را به..

ادامه مطلب

وقوع سیلاب در مناطق شمال پایتخت کشور عزیزمان ایران

به گزارش خبرنگار مهر، بارندگی های تابستانی که از دیروز در تمام مناطق استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به وقوع پیوسته در مناطق کوهستانی پایتخت با شدت ..

ادامه مطلب